İnstagram Filtreleri Nasıl Oluşturulur?

İnstagram Filtreleri Nasıl Oluşturulur?

Günümüzde en çok kullanılan sosyal medyanın birinci platformundan olan instagram filtreleri söz konusu olduğunda oldukça geniş bir çapa sahiptir. İnstagram filtrelerini kullanarak oldukça eğlenceli yaratıcılığınızı ortaya koyabilirsiniz. Oluşturduğunuz instagram filtreleri arkadaşlarınızla da paylaşma imkânı sunmaktadır. İnstagramda kendi isteğinize zevkinize uygun instagram filtreleri yaratabilirsiniz. Ayrıca ucuz takipçi satın alarak beğenilerinizi çoğaltabilirsiniz.

İnstagram Filtreleri Nasıl Yapılır?

İnstagramda yaratıcılığınızı konuşturacak filtreler yapmak için geliştirilmiş birçok programlar var .Bazı programlarda deneme yanılma yoluyla ilk adımları atarak verimli sonuçlar elde edildiğini söyleyebiliriz.

  • Öncelikle bilgisayarınıza "spark AR studio" adlı programı indirip kurmalısınız.
  • Spark AR studio adlı program Windows işletim sistemi kullanan bilgisayarlarda çalışabilen ücretsiz bir programdır.
  • Önce bu program sayesinde bir deneme yapabilirsiniz. Bunu içinde "Samples" menüsüne girip "Face Distortion" filtresini seçebilirsiniz.
  • İnstagram filtresini uyguladıktan sonra "File" menüsünden "Face Distortion" filtresini seçebilirsiniz.
  • Arzu ederseniz filtreyi uyguladıktan sonra üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.
  • Pencerenin sağ tarafında açılan "Deformation" seçeneğini seçerek kullanacağınız kaydırıcıları da seçebilirsiniz. Böylece ayarlamak üretmek istediğiniz dosyaları ayarlayabilirsiniz.
  • Filtre efektinizin nasıl görüneceğini anlamak istiyorsanız "web cam'inizden yararlanabilirsiniz.

       Sizde bunun gibi istediğiniz programdan instagram filtreleri oluşturabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Satın Almanın Avantajları

İnstagramda paylaşılan fotoğraf veya videoların daha çok kişinin beğenmesi ve takip etmesi çok önemlidir. Takipçi ve beğeni sayısı ne kadar çok olması büyük bir avantajdır. Bunun için çoğu kişi tarafından instagramda ucuz takipçi satın al uygulaması ile daha fazla kişiye ulaşılabilmektedir. İşiniz ile ilgili bir ürünü tanıtmak ve satmak için burada takipçi sayısı çok önemlidir. Takipçi sayısı ne kadar çok olursa kazancınızda o kadar iyi olur.

Birçok kişi ürünlerini tanıtma imkânı bulmaktadır. Ürününün markasını duyurmak için geniş kitlelere ihtiyaç vardır. İnstagram böyle güzel bir ortamı kişilere sunan bir sosyal medyadır. İnstagramda takipçi sayısı önemli bir detaydır. Almış olduğunuz ucuz takipçi instagram üzerinden beğeni yaparak dikkat çekilmesini sağlarlar.

 Ürün tanıtımı dışında popülerlik yani tanınmış kişi olmaya önem gösterenler içinde önemli bir avantajdır.Bu kişilerde intagram takipçi satın olarak popülerliklerini sürdürerek arttırmaktadırlar.

Sende hemen instagram ucuz takipçi satın almak istiyorsan tıkla: