İnstagram Gizli Hesaba Nasıl Bakılır?

İnstagram Gizli Hesaba Nasıl Bakılır?

İnstagram, birçok kullanıcının başkaları tarafından bulunmasını istemediği bir sosyal medya platformudur. Kendilerini gizli tutmak için profillerini gizli yaparlar, yani gönderilerini yalnızca arkadaşları görebilir.

Bu durum, bir başkasının özel Instagram hesabını görüntülemek isteyenlerin bunu yapmasını zorlaştırdı. Dışarıda pek çok hile ve yöntem olsa da, hiçbir şey işe yaramıyor gibi görünüyor.

Ancak, herhangi bir özel Instagram hesabını takip etmeden veya onay beklemeden görüntülemenizi sağlayacak bir çözümümüz var.

Bu, herhangi bir yazılım yardımı olmadan bile özel Instagram profillerini görüntülemek için kullanabileceğiniz çok basit bir yöntemdir. Ancak bu yöntemi kullanmaya başlamadan önce, özel Instagram profillerini görüntülemek için sahte bir hesap kullanmanız şiddetle tavsiye edilir.

Bunu yapmanızı istememizin nedeni, eğer diğer kişi onları gözetlediğinizi öğrenirse sizi engelleyebilir ve onlar hakkında bir şey öğrenmeniz zor olacaktır. Buna ek olarak, kişi, birisinin hesabına yeni bir cihazdan giriş yapmaya çalıştığına dair bir uyarı da alacaktır.

Birinin Instagram'daki özel profilini görüntülemek için şu adımları izleyin:

Instagram'a gidin ve görüntülemek istediğiniz özel hesabı arayın.

Sayfayı açık bırakın, telefonunuzu simge durumuna küçültün ve UnlockPrivate uygulamasını açın.

Girdikten sonra, özel hesabın kullanıcı adını girin.

"Profili Görüntüle" düğmesini tıklayın.

Sistemin yüklenmesi için birkaç saniye verin. Tamamlandığında, Instagram uygulamanıza geri dönün ve özel hesap sayfasını yenileyin.

Sende hemen instagram takipçi satın almak istiyorsan tıkla: takipçi satın al