İnstagram Lite Nedir? Ne İşe Yarar?

İnstagram Lite Nedir? Ne İşe Yarar?

İnstagram Lite uygulaması, İnstagram'ın yeni sürümüdür. İnstagram Lite ile fotoğraf, video ve hikayeler paylaşabilinir. Veri depolarken ve saklarken çok az yer kaplamakta olan İnstagram Lite, Reels ve IGTV gibi özellikleri içermemektedir. İnsanların,  daha az yer kaplaması ve daha hızlı performans konusundaki merakını ve ilgisini oldukça çekmiştir. İnstagram Lite, kullanım açısından normal İnstagram'dan farklı değildir. Fakat uygulamanın avantajları da vardır. Uygulamayı kullanırken aynı zamanda ucuz takipçi kullanmanız gönderilerinizin daha fazla kimse tarafından görülmesini sağlar.

İnstagram Lite'ın Avantajları Nelerdir?

Akıllı cihazlarda bulunan standart İnstagram uygulamasına göre;

• Çok az yer kaplamaktadır,

• Instagram ve Instagram Lite'da aynı anda birden fazla hesabı yönetebilme,

• Uygulama olarak indirme imkânı,

• Profil bilgilerine kolay erişim,

• Hikayeleri paylaşma yeteneği,

İnstagramda  lite ve İnstagram’da paylaşılan fotoğraf veya videoların daha fazla kişi tarafından beğenilmesi için takipçi sayısı ne kadar fazla olursa beğeni sayısı da o şekilde artar. Bunun için kullanıcılar ucuz takipçi satın alıp  daha fazla kitleye ulaşabilmektedir. Ayrıca marka tanıtımı, satış için de ucuz takipçi satın alınarak  daha çok hedef kitleye ulaşılabilir. Alınan ucuz instagram takipçileri  fotoğraf beğenerek dikkat çekilmesini sağlarlar.  Marka tanıtımı dışında popülerlik kazanmak adına da avantajlıdır.  

Instagram Lite, uygulamada Instagram'a kıyasla etkinliklere farklı açılardan daha kolay erişim gibi özellikler içeriyor. Bu durum sayesinde Instagram üzerinde gerçekleştirdiğiniz hemen hemen tüm işlemleri Instagram Lite'da gerçekleştirmeniz oldukça mümkündür.

İnstagram Lite'ın Instagram'a Kıyasla Dezavantajları

• Yalnızca Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilmesi,

• IGTV desteği olmaması,

• Mesajlaşma özelliğinin olmaması,

• Canlı yayın ve hikâye paylaşma özelliklerinin olmaması.

• Video paylaşım özelliğinin olmaması gibi dezavantajlar da vardır.

İnstagram Lite Nasıl İndirilir?

Android telefondan  uygulama mağazası  olan Google Play' e giriş yapılması, arama kısmına İnstagram Lite yazıp uygulamayı indirmek gerekir. Instagram Lite indirme linkine tıkladıktan sonra APK dosyasını indirip ve kurulumu tamamlanmalıdır. Telefona  yüklendikten sonra uygulamayı açabilir ve her zamanki gibi hesaba giriş yapılabilir. İnstagram Lite uygulaması ile ucuz takipçi satın alıp kullanabilirsiniz. Bu sayede daha geniş kitleye hitap edebilir ve sosyal medya hesabınızı daha aktif hale getirebilirsiniz.

Sende hemen ucuz takipçi satın almak istiyorsan tıkla: