İnstagram Takipçi Kısıtlama Ne Zaman Kalkar?

İnstagram Takipçi Kısıtlama Ne Zaman Kalkar

İnstagram takipçi kısıtlaması 2018'in başından beri yürürlüktedir ve bir bireyin saatte takip edebileceği hesap sayısını sınırlandırır. Bu, spam hesapların Instagram'ın algoritmasından yararlanmasını ve toplu takip/takip etmeyen hesapları engellemek için konulmuştur.

Ancak, bir spam hesabı veya powerlike botu değilseniz, hesabınızı büyütmeye çalışırken bu kısıtlama çok sinir bozucu olabilir.

İnstagram'da bir saat içinde 150'den fazla hesabı takip etmeye çalıştığınızda, "İşlem Engellendi - Topluluğumuzu korumak için belirli içerik ve işlemleri kısıtlıyoruz. hata".

İyi haber şu ki, bazı hesapların kısıtlamaları kaldırıldı ve saatte 150'den fazla kişiyi takip ederken artık bu mesajı almıyorlar. Ne yazık ki, bunun için bir hesabı neyin nitelendirdiğini henüz bulamadık, ancak hesaptaki etkinlikle (gönderiler/beğeniler/yorumlar) ilgili görünüyor. Hedefiniz büyüme ise, büyük olasılıkla bir spam hesabı olarak değerlendirilip shadow ban'a maruz kalacağınız için günlük paylaşım yapmanızı önermiyoruz, ancak hesabınızın hareketsiz veya boş görünmemesi için haftada bir paylaşım yapmanızı öneririz.

Instagram'ın yeni takipçi limiti saatte maksimum 7.500 takipçi olarak belirlendi. Bu sınır, Instagram'da spam ve kötüye kullanımı önlemek için uygulandı.

7.500 takipçi eşiğine ulaşıldığında, Instagram, şirket politikalarını ihlal eden takip etme/takip etmeyi bırakma davranışını önlemek için hesabınızı otomatik olarak 24 saat kilitleyecektir.

Saatte sadece 7.500 kişiyi takip edebiliyor olsanız da, o zaman diliminde kaç hesabın takibini bırakabileceğiniz konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur.

Sende hemen instagram takipçi satın almak istiyorsan tıkla : takipçi satın al